אודות החברה

about family img

אודותינו
ע.אהרון

חברת ע. אהרון נוסדה בשנת 1996 על ידי עופר ונחום אהרון, בעלי תואר הנדסאי בניין ובעלי ניסיון עתיר בתחום תכנון ובניית פרויקטים והנדל”ן , עיקר עיסוקה של החברה הינה יזמות וביצוע בניה רוויה, התחדשות עירונית , פינוי בינוי ,מבני משרדים ומסחר מניב.
החברה הינה חברה משפחתית הרשומה ברשם הקבלנים בסיווג הגבוה ביותר (ג’-5) סיווג המקנה לה את היכולת לעבוד בכל קנה מידה כלכלי וביצועי, כמו כן החברה רשומה בוועדה הבין משרדית כחברה מורשית לביצוע עבודות ממשלתיות (קבלן כוכבית), החברה נהנית מחוסן פיננסי רב ומדורגת כבר שנים רבות ע”י dun’s 100 בין מאה חברות הנדל”ן המשפיעות במשק הישראלי.
החברה יוזמת ובונה אלפי יחידות דיור בשנה ובהיקפים כספיים של מאות מיליוני שקלים בשנה , בחברה מועסקים באופן אורגני מאות עובדים ובכללם מהנדסי ביצוע, הנדסאים, מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה מוסמכים, מעצבי פנים, מתאמות שינויי דיירים, מחלקת הנהלת חשבונות וכד’, בראשית פעילותה עסקה החברה בביצוע ובניית מוסדות ציבור עבור רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה , עם השנים היא התרחבה החברה לעיסוק בבנייה רוויה למגורים ונדל”ן מניב אשר מהווה את עיקר פעילותה כיום.

הנהלת החברה ע.אהרון

הנהלת החברה
החברה הוקמה על ידי עופר אהרון, מנכ”ל החברה ובעל עשרות שנות ניסיון בתחום. עופר עסק בתחום הבנייה כעצמאי במשך שנים רבות עד אשר הקים את החברה בשנת 1996 ועם הקמתה הצטרף אליו אחיו נחום שותפו לדרך, גם הוא הנדסאי בניין בהשכלתו. נחום משמש כמנכ”ל החברה והוא אחראי על ביצועם של הפרויקטים בפועל כאשר עופר אחראי על תחום התכנון מרגע הזכייה במכרז ועד לקבלת היתר הבנייה, בחברה מועסקים בני משפחה רבים כמנהלי ומתאמי פרויקטים הנדסאים ומהנדסים.
בניית איכות וסטנדרטים גבוהים
בכל הפרויקטים בהם החברה מבצעת , מקפידה על סטנדרט בנייה גבוה החל משלב התכנון עד לביצוע הסופי של כל פרויקט, לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים, מהנדסים וקבלנים מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רב, לחברה מוניטין רב של עשרות שנים בתחום הבניה , נחשבת אמינה העומדת בלוחות הזמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה, החברה עומדת בתקני איכות מחמירים iso 9002 והיא מפוקחת מדי שנה על ידי מכון התקנים.
חברת בנייה ירושלמית מובילה
החברה בונה בכל רחבי הארץ: מבשרת ציון, מעלה אדומים, ראשון לציון, ביתר עלית, ירושלים ועוד, החברה נחשבת לחברת בוטיק ומדורגת בעשיריה הראשונה של חברות הנדל”ן והבנייה בירושלים הודות לסטנדרט הבנייה והסיווג הקבלני הבלתי מוגבל. ייחודה, מעבר לאיכות הבנייה, הם המפרט הטכני העשיר והגימור היוקרתי, אלו הם אבני הדרך של החברה.
חברה יזמית ומבצעת כאחד
יתרונה הגדול של החברה טמון בעובדה שהיא גם יזמית וגם מבצעת, מאחר וכל ביצוע הפרויקטים מבוצעים ע”י חברת נחום אהרון בע”מ וגם היא בעלת הסיווג הגבוה ביותר (ג’-5) והיא חברת הבת של חברת ע. אהרון, כך שלקוחותיה מקבלים את כל הדרוש להם תחת קורת גג אחת ובעצם נמצאים בקשר רציף עם החברה מרגע חתימת החוזה ועד למסירת המפתח, ללא מתווכים חיצוניים. זוהי אחת הסיבות לכך שמרבית לקוחות החברה הם לקוחות ותיקים או לקוחות ששמעו על החברה דרך המלצות.

IMG 20210330 WA0002

פרוייקטים בולטים
ע.אהרון

פרויקטים מאוכלסים
בין הפרויקטים אותם בנתה החברה וכבר אוכלסו ניתן למנות את: “פסגת הוילות” בשכונת פסגת זאב בירושלים במסגרת הפרויקט בנתה החברה וילות יוקרה, כל וילה בעלת שטח דירתי של 250 מ”ר ומשתרעת על מגרש של 500 מ”ר; “נתיב המזלות” בשכונת פסגת זאב, פרויקט במסגרתו נבנו 4 בנייני מגורים בני 42 יחידות דיור; “נופי הפסגה” בשכונת פסגת זאב, פרויקט בו נבנו 2 בנייני מגורים בני 44 יחידות דיור; “פארק הפסגה” בשכונת פסגת זאב, פרויקט בו נבנו 3 בנייני מגורים בני 68 יחידות דיור; “נופי אדומים” במעלה אדומים פרויקט בו נבנו 2 בנייני מגורים בעלי 22 יחידות דיור פרויקט “מורדות גילה”, שנבנה בשכונת גילה בירושלים הכולל 4 בנייני מגורים, 88 יחידות דיור.

פרויקטים בביצוע
פרויקט מחיר למשתכן בשכונת הנרקיסים בראשון לציון, במסגרת הפרויקט נבנים 2 מגדלי מגורים ויכללו 95 יח”ד; פרויקט מחיר למשתכן בבית”ר עלית במסגרת הפרויקט נבנים 5 בנייני מגורים ויכללו 70 יחידות דיור; בניית מרכז on אהרון במבשרת ציון, הקמת מרכז מסחר ומשרדים בן 7 מפלסים מתוכם 24 אלף מ”ר משרדים ו-3,000 מ”ר שטחי מסחר; פרויקט מורדות מלחה בירושלים, בניית 2 בניינים בעלי 18 יחידות דיור, פרויקט הר חומה, הקמת 10 בניינים מול נוף פתוח, הפרויקט יכלול 125 יח”ד; ראשון לציון שכונת נוריות 118 יח”ד בשלושה בניינים עם מרכז מסחרי.

פרויקטים בתכנון
בנוסף החברה מתכננת כעת פרויקט מלונאות ומסחר בים המלח חוף “קליה” שטח הפרויקט 250 דונם וכולל בניית מלון עם 250 חדרים ואולם כנסים, 180 יחידות נופש פרטיות בשטח 120 מ”ר כל אחת עם בריכת מים ענקית וכמובן חוף הים של ים המלח, בנוסף יבנה שטח מסחרי של 5000 מ”ר ועוד אטרקציות נוספות וטובות, על תכנון הפרויקט אמון האדריכל המוערך יואל פייגין המתמחה בתחום המלונאות.

התחדשות עירונית
בשנים האחרונות מקדמת החברה פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ופינוי בינוי, במסגרת זו היא מקדמת פרויקטים של תמ”א 38 חיזוק עיבוי ברחוב חסדא בשכונת בקעה בירושלים, במסגרת הפרויקט מבצעת החברה חיזוק לבניין רכבת עם 6 כניסות הכולל 96 יחידות דיור. פרויקט נוסף הנמצא בתכנון הוא פינוי בינוי ברחוב איסלנד בקרית יובל, ירושלים, פרויקט במסגרתו ייהרס בניין רכבת עם 4 כניסות ובמקומו ייבנו 4 בניינים בני 164 יחידות דיור, נוסף להם בשכונות גילה וקריית יובל שבכל אחת מהן ייבנו מאות יחידות דיור.

יחס אישי
חברה אמינה ובטוחה
חברה משפחתית