דירות חדשות בירושלים

דירות חדשות בירושלים

דירות חדשות בירושלים למכירה

אם הגעתם לעמוד הזה כנראה שאתם מחפשים דירות חדשות בירושלים לרכישה באופן מיידי או עתידי, למשפחתכם או להשקעה. כך או כך ברשותנו מגוון רב של דירות חדשות למכירה בירושלים והסביבה.
אנו בונים פרויקטים חדשים בירושלים והסביבה של בנייני דירות ווילות בשכונות רבות בירושלים הנמצאים בשלב השיווק כיום וחלקם בשלב טרם שיווקם – אנא עקבו ותתעדכנו בזמני פתיחת השיווק של הפרויקטים בביצוע.

דירה חדשה או דירה משופצת כחדשה

ישנם שני סוגים של דירות חדשות למכירה: הראשון הוא כמובן דירה חדשה מקבלן, הווה אומר כי אתם הראשונים להיכנס ולגור בדירה זו – אין דבר יותר מהנה מלהיכנס לדירה חדשה, נקייה, טהורה, שכל מרכיביה חדשים לגמרי, החל מהצנרת, חשמל ואינסטלציה ועד לפנלים, מטבח שמעולם לא נעשה בו שימוש, שירותים ואמבטיה ח ד ש י ם לגמרי !!!
בקיצור, חלום של כל אחד מאיתנו הוא להיכנס לדירה חדשה ואיזו עיר יותר טובה להשתכן בה מאשר עיר הבירה של ישראל – ירושלים.

דירה משופצת כחדשה היא לא דירה חדשה

הסוג השני של דירה 'חדשה', כפי ששגור בפיהם של רבים – היא דירה שהפנים שלה עבר שיפוץ דירה קומפלט, והיא נראית כחדשה. שיפוץ כזה יכול להיות בכמה אופנים החל משיפוץ שכולל את החלפת הצנרת, חשמל, אינסטלציה, אריחים וכן הלאה….בקיצור שיפוץ כללי מלא. הסוג השני הוא שיפוץ קוסמטי שאינו כולל את כל המרכיבים האלו, אלא בדרך כלל מדובר בהדבקת מרצפות על הבלטות הישנות, סיוד ותיקונים ברמה טובה, יתכן גם שיפוץ חדר האמבטיה והחלפת השירותים.

דירה חדשה בירושלים מקבלן

ברשותנו 2 פרויקטים המשווקים לקהל הרחב בירושלים:

לדירות חדשות בשכונת גילה בירושלים – פרויקט "מדורגי גילה" אנא כנסו 

לדירות למכירה בירושלים בשכונת פסגת זאב בפרויקט "נופי הפסגה" אנא כנסו

פרויקט "נופי אדומים" אנא כנסו לדירות חדשות למכירה במעלה אדומים